SLEVA 5% na první nákup.

Vape s terpeny 20% THC-P 1ml

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 3 z 5
Vape s terpeny 20% THC-P 1ml
Vape s terpeny 20% THC-P 1ml
Cena
396 Kč s DPH

Původní cena
989 Kč s DPH

Ušetříte
60% (593 Kč)

Kód produktu
P00208

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Prémiový THC-P VAPE, s vysokým obsahem THC-P, HHC a terpeny dle vaší volby. Více

Jednorázový THC-P VAPE od renomované značky CCELL nabízí nejen vysoký obsah THC-P a HHC, ale také neodolatelnou chutí zcela přírodních terpenů. Tento vaporizér vám umožní až 250 potahů, což znamená dlouhou a uspokojivou zkušenost s vapováním.

Obsah THC-P: 20%
Obsah HHC: 77%
Obsah terpenů: 3%
Objem: 1 ml
Obsah THC: 0%

Účinky THC-P

Díky své blízkosti k THC, THC-P nabízí velmi podobné, ale silnější účinky, které jsou pro mnoho lidí skvělým způsobem, jak zvládat stres a úzkosti. Tento kanabinoid má schopnost uklidnit mysl, a díky tomu si můžete snadno zbavit nepříjemných pocitů a smutku, se kterými se občas setkáváme. Když jde o bolest, THC-P působí jako účinný lék proti bolesti svalů, zánětům a křečím, a skvěle se osvědčuje i v případě chronických bolestí různého původu. Navíc významně zlepšuje kvalitu spánku a pomáhá při potížích s nevolností.

Co je zajímavé, i když má THC-P podobné účinky jako THC, jeho nástup je pomalejší, což umožňuje plynulejší a prodloužený zážitek. To vám dává možnost si užívat postupnou dávku relaxace a uvolnění, která s vámi vydrží po celý den. S THC-P můžete získat dlouhodobý zážitek, který nejenže pomáhá s fyzickými a psychickými obtížemi, ale také přináší pocit celkového uvolnění.

Upozornění

Hlavně pro začátečníky! THCP (THC-P) je považován za až 30krát silnější než THC. I když potřebujeme více výzkumu, abychom to potvrdili, doporučujeme zvláštní opatrnost při prvním užití THCP produktů kvůli pozvolnému nástupu účinku, který může trvat 1-2 hodiny. Buďte trpěliví a vyhněte se nepříjemným situacím.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Při prvním doručení je kontrolován věk nakupujícího.