SLEVA 5% na první nákup.

Vape OWA 500 mg HHC s příchutí - Příchuť: Citrón

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(11)Počet hvězdiček je 5 z 5
Vape OWA 500 mg HHC s příchutí
Vape OWA 500 mg HHC s příchutí
-24%
Cena
448 Kč s DPH

Původní cena
589 Kč s DPH

Ušetříte
24% (141 Kč)

Kód produktu
P00123-34

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Vyprodáno Sledovat dostupnost - Použijte Sledování dostupnosti. Při naskladnění budete informováni emailem.

Jednorázový vaporizér OWA s příchutí dle výběru s 96% HHC 500 mg. Přibližně 125 potahů. Moderní a praktická jednorázovka, která tě nezklame! Zmírňuje stres, stimuluje chuť k jídlu a působí velmi euforicky, intenzivně a energicky. Více

Jednorázový vaporizér s příchutí dle výběru s 96% HHC 500 mg. Malá jednorázová elektronická e-cigareta pro praktické vapování. U těchto vaporizérů vydechujete pouze malé množství páry oproti klasickým vapům. Ideální pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Vhodné pro zejména začínající uživatelé, ale i pokročilejší, kteří okolo sebe nepotřebují oblak páry.

Toto vysoce kvalitní vapovací pero bylo stvořeno pro každodenní pohodu a odpočinek. Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje 500 mg HHC - hexahydrokanabinol. Tento POD si oblíbíte hned po prvním potahu.

Náplň: 500 mg HHC + vybraná příchuť

Objem:  0,5 ml (cca 125 potahů)

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero (disposable)  

Baterie : kapacita 350mAh, možno dobíjet přes Micro-USB 

Neobsahuje žádné THC! 

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Návod na spuštění: samospuštění natáhnutím. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Parametry
Objem 0,5 ml
Obsah HHC 500 mg

Alternativní produkty10