SLEVA 5% na první nákup.

GloVape Zkittlez 700 mg HHC

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(2)Počet hvězdiček je 4 z 5
-31%
Cena
683 Kč s DPH

Původní cena
990 Kč s DPH

Ušetříte
31% (307 Kč)

Kód produktu
P00140

Vyprodáno Sledovat dostupnost - Použijte Sledování dostupnosti. Při naskladnění budete informováni emailem.

Svítící jednorázový GloVape s příchutí Zkittlez a se 700 mg HHC. Známá a velmi oblíbená chuť bonbónů, která je plná vůní a chutí tropických plodů a cizokrajného ovoce. Dodává pocit pohody, štěstí a koncentrace. Vaporizér také zmírňuje stres, uvolňuje tělo a stimuluje chuť k jídlu.

Tento vaporizér vás okouzlí svým jedinečným provedením a designem. Skvěle se hodí na večírek s přáteli, party v klubu nebo váš oblíbený festival. Více

GloVape Zkittlez s 700 mg HHC je jednorázové svítící vapovací pero, které ocení každý, kdo je rád středem pozornosti. Pokud nechceš být jen pouhý člověk v davu, tento svítící HHC vaporizér je pro tebe tou pravou volbou. Ideální na večírek s přáteli, party v klubu nebo na hudební festivaly všech žánrů. Buďte nepřehlédnutelní i vy s novou řadou HHC GloVape!

Při každém potáhnutí se spustí systém LED osvětlení, které hraje všemi barvami a dodá vapování zcela nový rozměr. Od tohoto okamžiku již budete pořád vidět! Toto kvalitní a výkonné vapovací pero bylo stvořeno pro společenské události, večírky a pro všechny, kteří se rádi baví.

Strain Zkittlez je známý podle populárních bonbónů, plný vůní tropických plodů a exotického ovoce. Dodává pocit pohody a štěstí. Také zmírňuje stres a stimuluje chuť k jídlu.

Neobsahuje žádné THC! 

Účinek terpenů: energický a euforický pocit

Ideální pro: zlepšení nálady, zmírnění stresu a stimulaci chuti k jídlu

Chuť a vůně: chuť bonbónů, které překypují vůní tropických plodů a exotického ovoce

Návod spuštění GloVape: samospuštění natáhnutím 

Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Parametry
Objem 0.7 ml