SLEVA 5% na první nákup.

Fume RAINBOW BELTS 90% HHC 1 ml

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Fume RAINBOW BELTS 90% HHC 1 ml
Fume RAINBOW BELTS 90% HHC 1 ml

Cena
889 Kč s DPH

Kód produktu
P00151

Vyprodáno Sledovat dostupnost - Použijte Sledování dostupnosti. Při naskladnění budete informováni emailem.

INDICA (relaxační)
Jednorázový vaporizér s vysokým obsahem HHC od značky FUME. Odrůda Rainbow Belts se vyznačuje silnou konopnou chutí s ovocnými tóny hroznového vína a grapefruitu. Více

Exklusivní jednorázový vaporizér s vysokým obsahem HHC od značky FUME od amerického výrobce QRJOY. Odrůda Rainbow Belts se vyznačuje silnou konopnou chutí s ovocnými tóny hroznového vína a grapefruitu. Obsah HHC je 90%, terpeny 10%. Tento HHC vape pen zaujme svým plochým tělem, které se díky pogumovanému povrchu dobře drží v ruce. Objem cartridge je 1 ml a vydrží alespoň na 250 potáhnutí.

Aktivaci provedete 5x stisknutím tlačítka. Při potáhnutí z e-cigarety pak stačí pouze držet tlačítko. Tento tlačítkový systém výrazně šetří kapacitu baterie. Baterie disponuje kapacitou 350 mAh. Kapacita baterie by Vám měla vydržet na spotřebování celé náplně. Kdyby bylo potřeba baterii přeci jen dobít, tak se na spodní straně nachází USB-C konektor, přes který baterii rychle nabijete. Dobíjecí USB-C kabel není součástí balení.

Náplň: HHC 90%, terpeny 10%

Objem cartridge:  1 ml

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero

Baterie : kapacita 350mAh, možno dobíjet přes USB-C

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Parametry
Objem 1 ml

Alternativní produkty2