SLEVA 5% na první nákup.

disPOD Pina Colada 500 mg HHC

-24%
Cena
448 Kč s DPH

Původní cena
589 Kč s DPH

Ušetříte
24% (141 Kč)

Kód produktu
P00120

Vyprodáno Sledovat dostupnost - Použijte Sledování dostupnosti. Při naskladnění budete informováni emailem.

Jednorázový disPOD s příchutí Pina Colada s 500 mg HHC. Chuť připomínající populární koktejl z tropického Karibiku plná výrazných tónů kokosu a ananasu.
Zmírňuje stres, stimuluje chuť k jídlu, dodá pocity štěstí a kreativní náladu.

Neobsahuje žádné THC! Více

disPOD s příchutí Pina Colada a s 500 mg HHC. Malá jednorázová elektronická e-cigareta pro praktické vapování. U těchto vaporizérů vydechujete pouze malé množství páry oproti klasickým vapům. Ideální pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Vhodné pro zejména začínající uživatelé, ale i pokročilejší, kteří okolo sebe nepotřebují oblak páry.

Strain Pina Colada vás oslní svou chutí populárního koktejlu z tropického Karibiku s výraznými tóny ananasu a kokosu. Zmírňuje stres, stimuluje chuť k jídlu a přináší euforickou náladu.Toto vysoce kvalitní vapovací pero bylo stvořeno pro každodenní pohodu a odpočinek. Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje 500 mg HHC - hexahydrokanabinol. Tento POD si oblíbíte hned po prvním potahu.

Účinek terpenů: povznášející pocity štěstí, kreativní nálada

Ideální pro: zlepšení nálady, zmírnění některých bolestí a každodenního stresu

Chuť a vůně: koktejl Pinacolada s vůní kokosu a ananasu

Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Náplň: 500 mg HHC. Jsou přidány terpeny v koncentraci 6%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Objem cartridge:  0,5 ml

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero (disposable)  

Baterie : kapacita 350mAh, možno dobíjet přes Micro-USB 

Neobsahuje žádné THC! 

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Návod spuštění disPODu: samospuštění natáhnutím. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Parametry
Objem 0,5 ml

Alternativní produkty2