SLEVA 5% na první nákup.

disPOD Mimosa 500 mg HHC

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(2)Počet hvězdiček je 5 z 5
-24%
Cena
448 Kč s DPH

Původní cena
589 Kč s DPH

Ušetříte
24% (141 Kč)

Kód produktu
P00105

Vyprodáno Sledovat dostupnost - Použijte Sledování dostupnosti. Při naskladnění budete informováni emailem.

Jednorázový disPOD s příchutí Mimosa s 500 mg HHC. Zaujme vás svěží nasládlou vůní pomeranče a dalších citrusových plodů s nepatrnou kyselinkou šumivého vína. Zmírňuje stres, stimuluje chuť k jídlu a přináší pocity uvolnění, radosti a odpočinku.

Neobsahuje žádné THC! Více

disPOD s příchutí Mimosa a s 500 mg HHC. Malá jednorázová elektronická e-cigareta pro praktické vapování. U těchto vaporizérů vydechujete pouze malé množství páry oproti klasickým vapům. Ideální pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Vhodné pro zejména začínající uživatelé, ale i pokročilejší, kteří okolo sebe nepotřebují oblak páry.

Strain Mimosa vás zaujme svěží nasládlou vůní pomeranče a dalších citrusových plodů s nepatrnou kyselinkou šumivého vína. Zmírňuje stres, stimuluje chuť k jídlu a přináší pocity uvolnění, radosti a odpočinku.Toto vysoce kvalitní vapovací pero bylo stvořeno pro každodenní pohodu a odpočinek. Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje 500 mg HHC - hexahydrokanabinol. Tento POD si oblíbíte hned po prvním potahu.

Účinek terpenů: uvolňující, přináší pocity radosti

Ideální pro: zlepšení nálady, zmírnění stresu a stimulaci chuti k jídlu

Chuť a vůně: sladká pomerančová s kyselinkou šumivého vína

Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Náplň: 500 mg HHC. Jsou přidány terpeny v koncentraci 6%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Objem cartridge:  0,5 ml

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero (disposable)  

Baterie : kapacita 350mAh, možno dobíjet přes Micro-USB 

Neobsahuje žádné THC! 

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Návod spuštění disPODu: samospuštění natáhnutím. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Parametry
Objem 0,5 ml

Alternativní produkty2