SLEVA 5% na první nákup.

Cartridge Jack Herer 15% HHC-P 1 ml

Cartridge Jack Herer 15% HHC-P 1 ml
Cartridge Jack Herer 15% HHC-P 1 ml

Cena
1 189 Kč s DPH

Kód produktu
P00189

Vyprodáno Sledovat dostupnost - Použijte Sledování dostupnosti. Při naskladnění budete informováni emailem.

Náhradní HHC-P cartridge Jack Herer s velmi silnou kombinací 80% HHC a 15% HHC-P. Více

Obsah HHC: 80%
Obsah HHC-P: 15%
Obsah terpenů: 5%
Objem: 1 ml
Obsah THC: 0%

Obsah balení: 1 ml cartridge, maximální obsah cartridge je 1,2 ml

Závit 510

Náplň: 15% HHC-P, 80% HHC, terpeny v koncentraci 5%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu přímo z Californie. 

Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Při prvním doručení je kontrolován věk nakupujícího.