SLEVA 5% na první nákup.

Brownie 20 mg HHC bezlepkové

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(2)Počet hvězdiček je 5 z 5
Brownie 20 mg HHC bezlepkové
Brownie 20 mg HHC bezlepkové

Cena
85 Kč s DPH

Kód produktu
P00050

Prodej ukončen Sledovat dostupnost

Vynikající čokoládové Brownie s 20mg konopného extraktu HHC. Dokonalé spojení sladkého dezertu a síly konopí bez THC. Hexahydrokanabinol není THC, to je HHC. Zbaví vás stresu, perfektně se zrelaxujete. HHC je také velmi silným pomocníkem při žaludečních potížích a nevolnostech, včetně nutkání ke zvracení. Naše HHC zvládne také pomoc při úlevě od bolestí svalů, kostí. Při vážných zdravotních problémech a nechutenství je HHC tou pravou volbou pro vaše blízké. A aby toho nebylo málo, jsou naše HHC brownie BEZ LEPKU. Více

Vynikající čokoládové Brownie s 20mg konopného extraktu HHC. Dokonalé spojení sladkého dezertu a síly konopí bez THC. Hexahydrokanabinol není THC, to je HHC. Zbaví vás stresu, perfektně se zrelaxujete. HHC je také velmi silným pomocníkem při žaludečních potížích a nevolnostech, včetně nutkání ke zvracení. Naše HHC zvládne také pomoc při úlevě od bolestí svalů, kostí. Při vážných zdravotních problémech a nechutenství je HHC tou pravou volbou pro vaše blízké. A aby toho nebylo málo, jsou naše HHC brownie bez lepku.

Pro maximální efekt je ideálním 1-2ks, dle senzitivity osob. Nepřekračujte zbytečně denní dávku 3ks.

Složení: konopný extrakt HHC 20mg, olivový olej, voda, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, bramborový škrob, palmový tuk, sušená syrovátka, dextróza, sušený vaječný bílek, kypřící látka ( E450,E500 ),emulgátor ( E471 ), súl, zahušťovadlo ( E415 ).

Vyrobeno v ČR.

Při prvním doručení je kontrolován věk nakupujícího. První objednávku tedy nelze zaslat do boxu (Alzaboxy, Z-Boxy) a na adresu.

Parametry
Obsah HHC 20 mg