SLEVA 5% na první nákup.

Co je HHC a jak účinkuje?

Co je HHC?

HHC (hexahydrokanabinol) je kanabinoid, stejně jako THC, CBD nebo CBG. HHC se také přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí. Převážně v semenech a pylu. Poprvé byl HHC syntetizován v roce 1947 Rogerem Adamsem. Byl použit proces zvaný hydrogenace, při kterém se k molekule THC přidají dva atomy vodíku. Vznikne tím právě hexahydrokanabinol (HHC).

Přestože z konopí získané HHC není THC, nabízí podobné účinky jako THC. Dnešní nejčastější metodou aplikace je vapování HHC.

Jaké jsou jeho potencionální výhody?

HHC, podobně jako THC nebo CBD, ovlivňuje v těle endokanabinoidní systém.

Doposud nebylo HHC dostatečně prozkoumáno, je tedy brzy na nějaké definitivní závěry, pokud jde o jeho přínosy. Existuje jen několik studií na zvířatech, které ukazují, že HHC může mít několik výhod, které si zaslouží pozornost.

HHC je považováno za dobré pro tělesné pohodlí a podle výzkumu zveřejněného v roce 2010 může mít ve skutečnosti dlouhodobé účinky. Bylo také uvedeno, že HHC může pomoci s kvalitním a delším spánkem.

Neoficiální zprávy od těch, kteří HHC vyzkoušeli, tvrdí, že kanabinoid může pomoci s řadou věcí, jako například:

  • Relaxace a odbourání stresu
  • Zvyšování úrovně energie
  • Podpora kvalitního spánku
  • Pomáhá při tělesném nepohodlí
  • Pomáhá s úzkostí
  • Pomoc při chronické bolesti
  • Zmírnit nevolnost nebo zvracení

Tyto zprávy jsou však pouze neoficiální a nejsou zatím dobře ověřené klinickým výzkumem.

Jaké jsou účinky HHC?

HHC přináší širokou škálu účinků, které mohou být pro uživatele přitažlivé. Tento kanabinoid je známý svou schopností poskytnout intenzivní relaxaci a euforii. Uživatelé často hlásí, že HHC má potenciál zmírnit stres a úzkost, poskytujíc zároveň pocit hluboké pohody.

Dalším významným aspektem účinků HHC je jeho možná schopnost zmírňovat fyzické nepohodlí, jako jsou bolesti a napětí. Mnozí lidé, kteří vyzkoušeli HHC, uvádějí, že tento kanabinoid poskytuje dlouhotrvající účinky, což znamená, že uživatelé mohou zažívat jeho pozitivní vlivy po delší dobu. Je však důležité si být vědomi individuální odezvy na HHC, protože účinky mohou variabilně ovlivňovat každého jednotlivce.

HHC vaping

Testy na drogy

Hodně se mluví o tom, že HHC je nezachytitelný bežnými testy na drogy. Upozorňujeme, že se jedná o laický názor a toto ještě nebylo patřičně prokázáno. Proto neriskujte. Určitě nemá cenu přjít o řidičský průkaz nebo být dokonce vyhozen ze zaměstnání.
Pokud bude v tomto učiněn nějaký pokrok, určitě Vás budeme informovat.

Je HHC legální?

Ano, v České republice je legální.

Naše HHC je získáváno pouze z pylu, květů a semen konopných rostlin, nedochází tak k syntetické změně THC na HHC a proto je zcela legální a pravděpodobně to tak zůstane i nadále.

I vy si tedy můžete užít skvělý zážitek, ať už při vapování nebo při konzumaci různých produktů s různým obsahem HHC.

Doporučené produkty1